АІС починає прийом замовлень на газову Hyundai Sonata з пробігом!

8db9e27c0b2f43605eb1d89726d4d8dd

У липні в тoргoвій мeрeжі AІС стaртують прoдaжі Hyundai Sonata з прoбігoм з гaзoвим двигунoм, імпoртoвaниx з Кoрeї. Дo пoкупки будуть дoступні aвтoмoбілі 2012-2015 рoків випуску, з двoxлітрoвим гaзoвим LPG двигунoм тa aвтoмaтичнoю трaнсмісією, пробігом від 100 впредь до 200 тис. км. Залежно від року випуску, пробігу, комплектації роздрібна вартість розмитненого та сертифікованого автомобіля складе всього від 7,9 вплоть до 9,9 тис. низина. (оплата в гривні ради курсом НБУ для дату здійснення операції).* Вже в один присест покупці можуть втаскать. Ant. вынести невелику передоплату та обрати Вотан з автомобілів, які вже знаходяться бери шляху в Україну.

Hyundai Sonata — передньопривідний 5-місний, 4-дверний седан бізнес-класу. Вперше прообраз була представлена в 1985 році. Из-за 25 років з'явилося шосте следовать рахунком покоління, рестайлінгова версія якого вийшла в 2012 р. У новій версії був оновлений екстер'єр: головна оптика, грати радіатора та передній буфер, а також поліпшена комплектація. У березні 2014 року дебютувало сьоме покоління Sonata, серед головних змін якого вищий рівень безпеки та керованості, що було досягнуто вслед за рахунок поліпшення та посилення конструкції кузова та ходової частини.

Hyundai Sonata відрізняється дивовижною в (видах такого великого автомобіля паливною економічністю. Витрата палива становить 7,9 л. в комбінованому режимі, та 6 л. пального объединение трасі на 100 км пробігу.** Ще одним фактором економічності є наднизький коефіцієнт аеродинамічного опору — 0,28. Крім того, Hyundai Sonata з автоматичною коробкою передач обладнана функцією ECO, вслед за допомогою якої економія палива може досягати 15-17%. Автомобіль має просторий салончик, виконаний з високоякісних матеріалів та величезний зад, додатково в салоні розміщені численні кишені та ящики во (избежание зберігання дрібниць.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.