Головні переваги світлодіодних автомобільних лінз

В останній час все більша кількість водіїв приймає рішення встановити світлодіодні лінзи в фари. Чим сформоване таке рішення? Сьогодні ми постараємось із вами встановити

Перш за все хотілося б відмітити, що найбільш популярними серед автомобілістів вважаються ксенонові та діодні продукти. Як перші, так і другі мають свої переваги та недоліки, які слід враховувати під час вибору світових пристроїв.

Безумовно, діодні лампи монтуються значно простіше. При цьому зовсім неважливо будуть вони використовуватися разом із лінзою або з іншими пристроями. В цьому випадку зовсім не потрібно розпаковувати сам оптичний продукт та шукати для нього найбільш підходяще місце. Перед вами, як перед власником стоїть одна задача – відшукати місце, в яке буде вмонтований радіатор, за допомогою якого буде здійснюватися процес охолодження лампи. Це допоможе в майбутньому непогано зекономити на постійній заміні ламп.

Все це, безумовно добре. Але як можна поліпшити світло автомобільної системи? В цьому випадку є тільки один вихід – встановити світлодіодні лінзи, які зможуть сфокусувати проміння світла і тим самим забезпечити яскраве освітлення у транспортному засобі.

Сьогодні велика кількість виробників займається розробкою діод них лінз для всіх марок та моделей автомобілів. Тому підібрати для свого авто найбільш підходящий варіант буде нескладно.

На прикладі хотілося б розібрати лінзи такого відомого виробника, як Закс. Вони можуть запросто встановлюватися замість рідних пристроїв, які були вмонтовані в авто ще під час його зборки на заводі. Крім цього вони ідеально підходять у рефлекторну оптику. Але тут доведеться використовувати спеціальні кріплення під підходящі цоколі.

Основною перевагою діодних лінз вважаються їх компактні параметри. Саме тому такі продукти можна запросто встановлювати у будь-який автомобіль, незалежно від марки та моделі.

Також хотілося б зазначити, що сучасні лінзи витрачають мінімальну кількість електрики, але при цьому видають дуже яскраве світло, яке зовсім не осліплює інших учасників руху. Крім цього такі продукти можна використовувати для системи освітлення, в якій за ближнє та дальнє світло відповідає одна лампа.

Діодні лампи здатні ефективно працювати на протязі 30000 годин. При цьому вони ніколи не перегорять внаслідок внутрішніх пошкоджень. Тому якщо ви хочете отримати яскраве та сфокусоване світло, одночасно потрібно використовувати як лед лампи, так і лінзи для них.

Наприкінці нашої сьогоднішньої статі, хотілося б ще раз нагадати власникам транспортних засобів про те, що саме вони відповідають за свою безпеку та життя інших автомобілістів.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.