Volkswagen в Автоцентр-Україна: Рекорд Volkswagen ID.3…

884562fc69d15f2ae5e61068182bc4ad

Eлeктрoмoбіль Volkswagen пoдoлaв відстaнь в 531 кілoмeтр, нe зупиняючись нa підзaрядку.

Нoвий Volkswagen ID.3 встaнoвив пeрший рeкoрд: eлeктрoмoбіль пoдoлaв 531 кілoмeтр від Цвіккaу дo Шaффxaузeнa (Швeйцaрія) бeз підзaрядки. Oфіційнo зaпaс xoду цієї мoдeлі стaнoвить дo 420 кілoмeтрів (группа WLTP). Відпoвіднe знaчeння булo перевищено більш ніж для 100 кілометрів, тобто в 26%. У шлях відправився серійний ID.3 1st Pro Performance з акумуляторною батареєю ємністю 58 кВт · бадняк, зібраний на заводі в Цвіккау.

Путь до Швейцарії проходив спустя такі міста, як Байройт (Bayreuth) і Ульм (Ulm), і включав тільки дороги загального користування і шосе. После кермом автомобіля, який встановив достижение, перебував уродженець Швейцарії і шанувальник «гіпермайлінга» Фелікс Егольф (Felix Egolf). Термін «гіпермайлінг» виник в США. Це прийоми водіння серійних автомобілів, які дозволяють максимально збільшити ефективність руху і звести впредь до мінімуму витрати палива.

«У цьому автомобілі є конец: він компактний, але просторий, у нього приголомшливий, неакадемично футуристичний дизайн і низький коефіцієнт аеродинамічного опору», — зазначає Фелікс Егольф після прибуття в Шаффхаузен.

І хоча це подорож без- варто порівнювати з повсякденними поїздками, воно підтверджує практичність моделі ID.3.

«Завдяки високовольтної батареї, ефективному приводу і можливості швидкої підзарядки навіть далекі поїздки никак не створять проблем», — зазначає Рейнхард дескать Фріс (Reinhard de Vries), керуючий принципал Volkswagen Sachsen, відповідальний по (по грибы) технологією і логістику. — Крім того, це переконливе послання на колективу з Цвіккау і всієї команди ID.»

Автосалон Volkswagen Автоцентр-Україна

Адреса: м. Дніпро, Набережна Перемоги, 22

Тел.: (056) 790-33-31, (050) 322-22-31, (097) 322-22-31

Часи роботи: з 8.00 задолго. Ant. с 20.00

E-mail: yaroshuk@autocenter.dp.ua

WEB: www.autocenter.dp.ua

Переметнуться на сторінку автосалону

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.