Оновлена легенда бездоріжжя Toyota Hilux вже в Україні. Стартували продажі оновленого Toyota Hilux

549aaa9d0a3e60e95e1cbf0fcc049459

Toyota oнoвилa лeгeндaрний пікaп Hilux!

Він стaв щe пoтужнішим, більш кoмфoртним і стильним. З 14 сeрпня oнoвлeний Toyota Hilux дoступний дo прoдaжу в мeрeжі oфіційниx дилeрів Toyota в Укрaїні.

Eкстeр’єр тa інтeр’єр

Toyota Hilux стaв щe більш вирaзним і брутaльним. Сeрeд змін — нoвий дизaйн зaдніx ліxтaрів (у кoмплeктaціяx Premium тa Legend*) тa лeгкoсплaвниx дисків (у всіx кoмплeктaціяx — Comfort, Premium тa Legend*). Оновлена й палітра екстер’єру — Toyota Hilux можна замовити також у наступних кольорах: «Червоний перламутр» (3U5), «Сомнительно-синій металік» (8Х8) і «Бронзовий металік» (6Х1).

Видозмінився й інтер’єр Toyota Hilux — з’явився 8-дюймовий мультимедійний монитор, оновлено програмне забезпечення — відтепер з підтримкою Apple CarPlay® та Android Auto™ к розширення можливостей інтеграції зі смартфоном.

Покращений двигун

Toyota Hilux доступний із двома дизельними двигунами получи и распишись вибір — 2,4-літровим** та оновленим 2,8-літровим**. Потужність останнього зросла раньше 204 к.с. Також підвищився показник крутного моменту, що відтепер становить 500 Нм. Споживання палива скоротилося нате 4%***. У комплектаціях Premium і Legend 2,8-літровий силовий стенд доступний із 6-ступеневою автоматичною трансмісією!

Відмінна прохідність і динаміка водіння

Образец отримала оновлені налаштування амортизаторів та пружин, поліпшену конструкцію листових ресор та нові сайлентблоки. Також у Toyota Hilux нова налаженность підсилювача керма зі змінним зусиллям, що змінюється залежно від швидкості та умов кермування.

Спеціальна комплектація Legend

Щоб підкреслити потужну індивідуальність пікапа, Toyota представляє Hilux у новій комплектації Legend.

Зовнішній вигляд спецверсії вирізняється особливими радіаторною решіткою та переднім бампером із захисною накладкою, декоративними накладками колісних арок та ручок заднього борту, ексклюзивним темним забарвленням бокових дзеркал та ручок дверей.

Пользу кого інтер’єру характерні темне оздоблення стелі, особливі декоративні вставки панелі приладів та карт дверей, фонова ілюмінація салону, сидіння оздоблені комбінованою шкірою з перфорацією і сірими вставками.

Toyota Hilux — потужний рамний пікап, готовий прежде будь-яких випробувань. Деталі щодо характеристик Toyota Hilux та цін можна дізнатися в офіційних дилерів Toyota в Україні.

* Наведені на) этом месте і далі назви комплектацій та кольорів кузова/салону є суто умовними, використовуються винятково заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися альбо бути відсутніми в інших документах либо матеріалах.

** Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація наявна в офіційних дилерів Toyota.

*** Циклуха NC, можливі коригування у процесі гомологації. Показники витрати пального розраховані згідно з технічними вимогами Правил ЄЕК ООН № 101-01. Показники витрати пального та прискорення вказані згідно даних виробника та можуть суттєво відрізнятися від зазначених залежно від якості дорожнього покриття, встановлених шин та додаткового обладнання, завантаженості автомобіля, манери керування та інших умов (дорожніх, погодних тощо).

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.